XRCMD38M400FXQ56R0
Partnumber:
XRCMD38M400FXQ56R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 38.4MHz ±20ppm (Tol) 10pF 60Ohm 4-Pin SMD T/R