XS1000-24N-000
Partnumber:
XS1000-24N-000
Manufacturer:
ADVANCED ENERGY INDUSTRIES, INC
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 42A 1008W Medical 23-Pin