XS112B3PAM12
Partnumber:
XS112B3PAM12
Manufacturer:
Schneider Electric
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Proximity Sensor Inductive NO PNP 4mm 12V to 24VDC