XT9S20ANA4M096
Partnumber:
XT9S20ANA4M096
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 4.096MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 150Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk