XTV306T360P4L
Partnumber:
XTV306T360P4L
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Wet 30uF 360V -15% to 50% (28.575 X 43.307mm) 10 Ohm 175°C