XV3560-2R7407-R
Partnumber:
XV3560-2R7407-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 400F 2.7V -5% to 10% (35 X 60mm) Snap-In Cylindrical 0.0032 Ohm 1500h 65°C Bulk