Y0007250R000T9L
Partnumber:
Y0007250R000T9L
Manufacturer:
Vishay Precision Group
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 250 Ohm 0.01% 0.6W ±2ppm/°C Molded RDL Bulk