Y0028100R000T9L
Partnumber:
Y0028100R000T9L
Manufacturer:
Vishay Precision Group
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 100 Ohm 0.01% 1W ±8ppm/°C Molded AXL Bulk