Y09262R50000B9L
Partnumber:
Y09262R50000B9L
Manufacturer:
Vishay Precision Group
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10500 in stock
Package
Res Metal Foil 2.5 Ohm 0.1% 1.5W/8W ±2ppm/°C Molded TO-220 Pin Bulk