Y1121320R000T9R
Partnumber:
Y1121320R000T9R
Manufacturer:
Vishay Precision Group
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 320 Ohm 0.01% 0.25W(1/4W) ±2ppm/°C Molded J-Lead SMD Medical T/R