Y1690100R000B9L
Partnumber:
Y1690100R000B9L
Manufacturer:
Vishay Precision Group
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Metal Foil 100 Ohm 0.1% 1.5W/8W ±0.2ppm/°C Molded TO-220 Pin Bulk