Y40226K91100T9R
Partnumber:
Y40226K91100T9R
Manufacturer:
Vishay Precision Group
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 0805 6.911K Ohm 0.01% 0.2W(1/5W) ±0.2ppm/°C Pad SMD T/R