Y405310K0000J0L
Partnumber:
Y405310K0000J0L
Manufacturer:
Vishay Precision Group
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil Trimmer 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) 21(Mech)Turns 2.03mm (6.35 X 4.45 X 7.37mm) Pin Thru-Hole Box