Y4C3N101J500CT
Partnumber:
Y4C3N101J500CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 100pF 50V C0G 5% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R