YC124-FR-0749R9L
Partnumber:
YC124-FR-0749R9L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 49.9 Ohm 1% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R