YC124-JR-0722KL
Partnumber:
YC124-JR-0722KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 22K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R