YC124-JR-074K7L
Partnumber:
YC124-JR-074K7L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R