YC158TJR-0733RL
Partnumber:
YC158TJR-0733RL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 33ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612, CHIP, ROHS COMPLIANT