YC164-JR-0710RL
Partnumber:
YC164-JR-0710RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R