YC164-JR-0751KL
Partnumber:
YC164-JR-0751KL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film Array 51K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive AEC-Q200 T/R