YC248-JR-076K8L
Partnumber:
YC248-JR-076K8L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 6.8K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 16-Pin 1606(8 X 0602) Convex SMD T/R