YC324-FK-07180RL
Partnumber:
YC324-FK-07180RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10100 in stock
Package
Res Thick Film Array 180 Ohm 1% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R