YC324-JK-07100KL
Partnumber:
YC324-JK-07100KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD T/R