YC324-JK-0747KL
Partnumber:
YC324-JK-0747KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 47K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R