YC324-JK-0751RL
Partnumber:
YC324-JK-0751RL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R