YC358TJK-0710KL
Partnumber:
YC358TJK-0710KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 10K Ohm 5% ±200ppm/°C BUS Epoxy 10-Pin 2512(8 X 1206) Convex SMD Automotive T/R