YFF31PC1C105MT000N
Partnumber:
YFF31PC1C105MT000N
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Feed Through 1uF 16VDC 20% Flat 1206 125°C