Z1206C380BPWST
Partnumber:
Z1206C380BPWST
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Chip 38Ohm 30% 100MHz 6A 5mOhm DCR 1206 T/R