ZC0204FKE07681R
Partnumber:
ZC0204FKE07681R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0204(1406) 681 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive T/R