ZFL-2000B
Partnumber:
ZFL-2000B
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Wide Band Low Power Amplifier, 10MHz Min, 2000MHz Max, CASE SS98