ZFL-500LN
Partnumber:
ZFL-500LN
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
others
Availability:
1107 in stock
SKU:
ZFL-500LN
Package
RF Amp Single LNA 500MHz 17V Case Y-460