Partnumber: ZLDO1117G33TA
Manufacturer: Diodes Incorporated
products.category: IC CHIPS
Availability: 10000 in stock
SKU: ZLDO1117G33TA
decrease increase
Package LDO Regulator Pos 3.3V 1A Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R