ZPDR-28V-S
Partnumber:
ZPDR-28V-S
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing M 28 POS 1.5mm Crimp ST Cable Mount Bag