ZPSA100-5
Partnumber:
ZPSA100-5
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 20A 100W 8-Pin