ZRB15XR60J475ME01D
Partnumber:
ZRB15XR60J475ME01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 6.3V X5R 20% Pad Flat With Interposer Board 0402 85°C T/R