ZRB18AR61E106ME01L
Partnumber:
ZRB18AR61E106ME01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 25V X5R 20% Pad Flat With Interposer Board 0603 85°C T/R