ZTA-12.00MT
Partnumber:
ZTA-12.00MT
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Resonator 12MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 25Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk