ZUP120-1.8
Partnumber:
ZUP120-1.8
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
Bench Power Supply 0V to 120V Single-OUT 1.8A 216W