ZWS240BP24
Partnumber:
ZWS240BP24
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10A 240W 13-Pin