ZWS240PAF-24
Partnumber:
ZWS240PAF-24
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
Industrial control
Availability:
1976 in stock
SKU:
ZWS240PAF-24
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 12.5A 300W 13-Pin