ZWS240PAF-24/T
Partnumber:
ZWS240PAF-24/T
Manufacturer:
TDK-LAMBDA CORPORATION
products.category:
others
Availability:
570 in stock
SKU:
ZWS240PAF-24/T
Package
AC/DC POWER SUPPLY SINGLE-OUT 24V 12.5A 300W 13-PIN