ZXT13N20DE6
Partnumber:
ZXT13N20DE6
Manufacturer:
Diodes/ZETEX
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
626000 in stock
SKU:
ZXT13N20DE6
Package
Trans GP BJT NPN 20V 4.5A 1700mW 6-Pin SOT-23