ZXTN19100CZTA
Partnumber:
ZXTN19100CZTA
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans GP BJT NPN 100V 5.25A 4460mW Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R